Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 21 kwietnia 2024
Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
pochmurno
2°C

PONAD 9 MLN ZŁ DLA NASZEJ GMINY

Ocena 0/5

PONAD 9 MLN ZŁ DLA NASZEJ GMINY! KOLEJNE INWESTYCJE!
Metropolia Gdańsk-Gdynia-Sopot, której jesteśmy członkiem podpisała porozumienie z Urzędem Marszałkowskim, dzięki czemu w nowej perspektywie unijnej 2021-2027 otrzyma kolejne miliony zł z programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza. Nasza gmina jest wśród beneficjentów!

Co zostanie zrealizowane w naszej gminie?
 Termomodernizacja:
1. Kompleksowa termomodernizacja wraz z podłączeniem do systemu CO budynku Żuławskiego Ośrodka Kultury i Żuławskiego Parku Historycznego,
2. Kompleksowa termomodernizacja wraz z podłączeniem OZE i wymianą źródła ciepła na pompę ciepła w budynku w świetlicy w Lubieszewie i mieszkaniach komunalnych w Lubieszewie oraz świetlica w Marynowych,
3. Kompleksowa termomodernizacja budynku po dawnym MGOPS przy ul. Konopnickiej 19 w Nowym Dworze Gdańskim.
Kwota dofinansowania: 7 584 256 zł

  Infrastruktura społeczna:
1. Remont budynku świetlicy w Solnicy wraz z wymianą źródła ciepła
i przystosowanie do świadczenia usług społecznych (Klub seniora, PWD),
2. Remont budynku po dawnym MGOPS przy ul. Konopnickiej 19 w Nowym Dworze Gdańskim
3. Adaptacja budynku wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego przy Placu Wolności 20 w Nowym Dworze Gdańskim do świadczenia usług społecznych (wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego).
Kwota dofinansowania: 1 500 000 zł

  Usługi społeczne:
1. Poprawa dobrostanu osób objętych wsparciem (dzieci i młodzieży wraz z opiekunami, osób niepełnosprawnych oraz seniorów) poprzez podniesienie poziomu usług społecznych świadczonych w Gminie Nowy Dwór Gdański. Poszerzenie wsparcia
na tereny wiejskie.
Kwota dofinansowania: 850 000 zł

Łączna kwota dofinansowania na wszystkie zadania to 9 934 256 zł
Czas realizacji to lata 2025-2027

W ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w 46 metropolitarnych gminach zrealizowanych będzie szereg inwestycji. ZIT to inwestycje i projekty, które rozwiązują problemy i odpowiadają na wyzwania nie tylko jednego miasta czy gminy, ale całej metropolii.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.