Nowy Dwór Gdański

Złote Gody Państwa Grabowskich

Ocena 0/5

Państwo Bożena i Ryszard Grabowscy świętują Złote Gody. Przeżyte razem 50 lat małżeństwa to wyjątkowa chwila. Nie zabrakło życzeń, wzruszeń oraz wspomnień. Burmistrz Jacek Michalski wraz z Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anną Rachwał złożyli Jubilatom życzenia kolejnych lat, przeżytych razem we wzajemnej miłości i życzliwości.  Państwo Grabowscy otrzymali z rąk Burmistrza medale przyznawane przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie, listy gratulacyjne oraz drobny upominek od naszej gminy. Kochani, wszystkiego dobrego ❤️

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 (Duży) 8 9 10 11 12 13 14 15
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności