Nowy Dwór Gdański

Świetlica w Orłowie oddana do użytku

Ocena 0/5

Świetlica wiejska w Orłowie oficjalnie otwarta i oddana do użytku!
Zrealizowaliśmy ważną inwestycję dla mieszkańców Sołectwa Orłowo. Nowa świetlica wiejska od dzisiaj jest do dyspozycji mieszkańców i gości.
Kubatura budynku - 560m2
Powierzchnia uzytkowa-153,55m2

Pomieszczenia w obiekcie: sala spotkań i zabaw, kuchnia wyposażona w niezbędne urządzenia, meble, wyspę kuchenną sanitariaty dla kobiet, mężczyzn i osób borykających się z niepełnosprawnościami, pomieszczenie techniczne, pomieszczenie rozdzielni, korytarz, taras.

Budynek składa się z głównej bryły wydłużonej poprzez wyciągnięcie dachu tworzącego podcień od strony zachodniej oraz zadaszenie tarasu od strony wschodniej. Elewacja budynku została wykonana jako połączenie imitacji cegły wykonanej z elastycznych płytek.

Obiekt dostosowany dla osób z niepełnosprawnością.

Głównym źródłem ciepła na cele grzewcze jest pompa ciepła – powietrze-woda ze zbiornikiem buforowym, ogrzewanie podłogowe). Obiekt wyposażony w klimatyzację pomieszczeń. Na dachu zamontowane panele fotowoltaiczne.

Przy obiekcie wykonano parking, oświetlenie, nasadzenia zieleni i monitoring.

Wykonawca prac: Andrzej Dzienisz Usługi Ogólno-Budowlane.
Projektant i nadzór Piotr Jutrowski.

Wartość inwestycji 2 855 599,91 zł
Dofinansowanie 1 741 915, 94 zł
Dofinansowano z programu: RZĄDOWY FUNDUSZ POLSKI ŁAD: PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Burmistrz Jacek Michalski, Starosta Barbara Ogrodowska, Sołtys Jan Jakubowski, Przewodnicząca KGW Orłowo Danuta Białachowska.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w proces budowy świetlicy.

Niech służy wszystkim!  

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności