Nowy Dwór Gdański

Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej

Ocena 0/5

Po raz trzeci obradowała Młodzieżowa Rada Miejska w Nowym Dworze Gdańskim. Wśród poruszonych tematów znalazły się:

????akcje wsparcia dla Nowodworskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Iskierka",

????integracja mieszkańców,

???? zorganizowanie konkursu dla młodych talentów,

???? opracowanie oferty kulturalnej dla młodzieży,

???? kwestie udrażniania ruchu na poszczególnych ulicach miasta.

W dyskusji uczestniczyli także: Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski, Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Krawczyk, Dyrektor Żuławskiego Ośrodka Kultury Monika Jastrzębska-Opitz, Sekretarz Gminy Iwona Kąsek.

Dziękujemy za rozmowę i wszelkie pomysły. Będziemy dalej pracować nad ofertą dla młodzieży. Szczegóły wkrótce.

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności