Nowy Dwór Gdański

Mieszkanka NDG z sukcesem w USA

Ocena 0/5

Od 21 do 24 maja br. mieszkanka naszego miasta - Dominika Zielińska w raz ze swoją drużyną z I LO z Gdańska, wzięła udział w Światowych Finałach Odysei Umysłu w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Odyseja Umysłu to program edukacyjny, który promuje rozwijanie zdolności twórczych i umiejętności poszukiwania nieszablonowych rozwiązań, uczy kreatywności, zachęca do łączenia wiedzy z wyobraźnią, a także współpracy w grupie. Grupa Dominiki wywalczyła 4. miejsce w swojej kategorii. Gratulujemy!

Udział w konkursie wymagał ogromnej pracy, ale i wiązał się z wysokimi kosztami. Gmina Nowy Dwór Gdański była jednym z podmiotów, który udzielił wsparcia.

Galeria zdjęć

1 2 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności