Nowy Dwór Gdański

KOMUNIKAT - USUWANIE SKUTKÓW INTENSYWNYCH OPADÓW DESZCZU

Ocena 0/5

Służby ratunkowe od wczoraj intensywnie pracują nad usuwaniem skutków silnych opadów deszczu. Na terenie miasta działa 25 zastępów strażackich. W pierwszej kolejności działania skoncentrowano na przywróceniu płynności ruchu drogowego poprzez udrażnianie podtopionych lub zalanych ciągów komunikacyjnych. Wydaliśmy także ponad 2,5 tys. worków z piaskiem. Mamy w rezerwie zabezpieczone odpowiednie ilości.

Obecnie trwają działania związane z odpompowywaniem wody z zalanych piwnic, garaży oraz innych obiektów. Służby pozostają w gotowości do reagowania na zgłoszenia mieszkańców i podejmowania niezbędnych interwencji.

JEŚLI POZIOM WODY W TWOJEJ PIWNICY LUB INNYM OBIEKCIE PRZEKRACZA 20 CM, NALEŻY TO ZGŁOSIĆ NA NUMER ALARMOWY 112.

W PRZYPADKU NIEDROŻNOŚCI SYSTEMU KANALIZACJI SANITARNEJ NALEŻY DZWONIĆ NA NUMER SPÓŁKI SZOP:
1. TELEFON SEKRETARIAT: +48 55 247 22 83
2. TELEFON ALARMOWY ( po godz.15:00 i w weekendy): +48 661 233 424

Jesteśmy w trakcie przygotowywania dystrybucji osuszaczy.

Będziemy informować o kolejnych działaniach. Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonach objętych działaniami.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności