Nowy Dwór Gdański

50-lecie małżeństwa Państwa Kubiak

Ocena 0/5

50-lecie małżeństwa Danuty i Adama Kubiak  
Państwo Danuta i Adam Kubiak obchodzą 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. To piękny moment w ich życiu, w którym przywołanych jest wiele wspomnień, ale także dowód na to, że prawdziwa miłość jest na lata, na zawsze.

Z tej okazji okazji Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski wręczył Dostojnym Jubilatom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a także złożył życzenia radości i wielu kolejnych przeżytych razem lat. Do życzeń dołączyła się również Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Dobrosława Fila.
Wszystkiego dobrego!

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 DSC_0689 DSC_0693 DSC_0705 DSC_0706 DSC_0710 DSC_0711
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności