Nowy Dwór Gdański

Najlepsi absolwenci nagrodzeni

Ocena 0/5

Podsumowanie roku szkolnego 2023/2024
Burmistrz Jacek Michalski wręczył w Urzędzie Miejskim dyplomy, stypendia i nagrody rzeczowe najlepszym uczniom kończącego się roku szkolnego. W tym roku to dziewczyny zdominowały szkolną scenę.
Wiktoria Przytuła otrzymała stypendium, dyplom i nagrody rzeczowe za:
  - uzyskanie najwyższego wyniku w szkołach miejskich z egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego przez OKE,
 -  uzyskanie najlepszej średniej ocen w roku szkolnym 2023/2024
wśród absolwentów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim,
 - Najlepsza Absolwentka Szkół Podstawowych Gminy Nowy Dwór Gdański.


Marta Mitura otrzymała stypendium i dyplom za:
 -  uzyskanie najwyższego wyniku w szkołach wiejskich
z egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego przez OKE (ZSP Marzęcino).

Gratulujemy tak znakomitych wyników w nauce  
Uczennicom towarzyszyli rodzice oraz dyrekcja.

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności