Publikacje

Wieści Nowodworskie 3/2016

data Sobota, 17 grudnia 2016

Nadszedł czas na grudniowe wydanie wieści, w którym znajdziecie Państwo podsumowanie mijającego roku i plany na kolejne 12 miesięcy. Pojawiają się tematy nowe, dotyczące m.in. podatków na rok 2017, wyróżnień dla nowodworskich przedsiębiorców, organizowanych po raz pierwszy w tym roku imprez kulturalno - sportowych czy zabiegów pielęgnacyjnych na miejskich obiektach sportowych.

Czytaj więcej ›

Wieści Nowodworskie 2/2016

data środa, 03 sierpnia 2016

Połowa roku i czas wakacji pozwala z pewnym dystansem spojrzeć na działania zrealizowane i zaplanowane. Wynikiem tychże przemyśleń jest m.in. lipcowe wydanie Wieści Nowodworskich, w których w tradycyjny już od kilku wydań sposób przedstawiamy Państwu informacje w blokach tematycznych dotyczących inwestycji, informacji ze strefy mieszkańca oraz z życia gminy, jak i dotyczące kultury i edukacji. Jako uzupełnienie artykułów proponujemy zdjęcia w rozbudowanej fotogalerii.   Wieści Nowodworskie 2/2016

Czytaj więcej ›

WIEŚCI NOWODWORSKIE 1/2016

data Sobota, 19 marca 2016

Pierwsze tegoroczne wydanie Wieści Nowodworskich ukazuje się już w marcu. Jest to dobry czas by podsumować mijający kwartał i poinformować o tym co jeszcze przed nami.

Czytaj więcej ›

WIEŚCI NOWODWORSKIE - GRUDZIEŃ 2015

data Wtorek, 08 grudnia 2015

W grudniowym wydaniu Wieści tradycyjnie już przekazujemy Państwu, bieżące informacje gminne i podsumowujemy mijający rok. Nie zabraknie wiadomości związanych z planami na najbliższe 12 miesięcy.

Czytaj więcej ›

WIEŚCI NOWODWORSKIE - LIPIEC 2015

data Piątek, 31 lipca 2015

Przedstawiamy Państwu pierwsze w tym roku wydanie "Wieści Nowodworskich". Mamy nadzieję iż odnowiona szata graficzna, obszerna fotogaleria  i dużo ciekawych informacji sprawią, iż każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Czytaj więcej ›