Wieści Nowodworskie 3/2016

Nadszedł czas na grudniowe wydanie wieści, w którym znajdziecie Państwo podsumowanie mijającego roku i plany na kolejne 12 miesięcy. Pojawiają się tematy nowe, dotyczące m.in. podatków na rok 2017, wyróżnień dla nowodworskich przedsiębiorców, organizowanych po raz pierwszy w tym roku imprez kulturalno - sportowych czy zabiegów pielęgnacyjnych na miejskich obiektach sportowych. Większa część wieści poświęcona jest jednak tradycyjnie już inwestycjom – tym zrealizowanym i zaplanowanym do realizacji, gospodarowaniu odpadami, środkom unijnym czy też stałym wydarzeniom w kalendarzu miejskim jak choćby dożynkom gminnym. Zapraszam do obszernej fotogalerii, która w kolejnych latach prawdopodobnie rozbudowana zostanie o kolejne strony.(...)

Wieści Nowodworskie 3/2016.pdf

Życzę udanej lektury