Aktualności

WNIOSKI O PRZYZNANIE NAGRODY BURMISTRZA 2017

data Piątek, 24 marca 2017

Zapraszamy do składania wniosków o przyznanie Nagrody Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego.  Kandydatury można składać w nowodworskim Urzędzie Miejskim, ul.Wejhera 3 do 30 kwietnia 2017 roku.

Czytaj więcej ›

ZŁOTE GODY PAŃSTWA FIUK

data Czwartek, 23 marca 2017

Państwo Genowefa i Albert Fiuk świętowali Złote Gody !!! Przeżyte razem 50 lat małżeństwa to wyjątkowa okazja, nie zabrakło więc wielu życzeń i wzruszeń. Burmistrz Jacek Michalski życzył Jubilatom kolejnych lat spędzonych razem w zdrowiu i pomyślności. Podczas uroczystości Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Rachwał oraz Burmistrz wręczyli Drogim Jubilatom listy gratulacyjne, kwiaty, drobny upominek oraz Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. My również przyłączamy się do życzeń. Pani Genowefo i Panie Albercie, wszystkiego najlepszego ! 

Czytaj więcej ›

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE BOISKA NA MIEJSKICH OBIEKTACH SPORTOWYCH

data środa, 22 marca 2017

Na Miejskich Obiektach Sportowych odbyły się wiosenne zabiegi pielęgnacyjne/agrotechniczne na boisku głównym. Dokonano m.in. wyrównania płyty boiska oraz zmianę struktury podłoża w celu stworzenia bardziej przyjaznego środowiska dla porostu trawy, a wszystko po to, by naszym piłkarzom grało się lepiej !  
Kolejne zabiegi dokonywane będą na boisku w Kmiecinie.

Czytaj więcej ›

TARGI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

data Wtorek, 21 marca 2017

W Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Nowym Dworze Gdańskim odbyły się Targi szkół ponadgimnazjalnych. Młodzież mogła zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół z terenu naszego miasta, Elbląga oraz Gdańska. Ponadto uczniowie mogli zacząć orientować się w wyborze przyszłych zawodów takich jak; fryzjer, kucharz, czy fotograf.  

Czytaj więcej ›

SPORTOWE SPOTKANIE MIAST PARTNERSKICH. SUKCES NOWODWORZAN

data Poniedziałek, 20 marca 2017

Przez dwa dni (18 i 19 marca br.) przebywała w Nowym Dworze Gdańskim delegacja sportowa z partnerskiego miasta Swietłyj w Rosji. Swietłowczanie byli gośćmi Żuławskiego Towarzystwa Sportowego, które z okazji wizyty zorganizowało Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej chłopców, rocznik 2006.

Czytaj więcej ›