Aktualności

JUBILEUSZ URODZIN PANI ZOFII FIDUT

data Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Z okazji 92. urodzin Pani Zofii Fidut, Zastępca Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego, Tomasz Szczepański złożył Jubilatce gratulacje oraz życzenia kolejnych lat w zdrowiu, spokoju, radości oraz wielu radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Nie zabrakło również podziękowań za dobre rady i mądrość, którą Pani Krystyna przekazuje następnym pokoleniom. My również przyłączamy się do życzeń. Pani Zofio, 200 lat !!! 

Czytaj więcej ›

WIZYTA PRZYJACIÓŁ Z NIEMIEC W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM

data Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Delegacja z Niemiec na czele z honorowym mieszkańcem Nowego Dworu Gdańskiego, Juliusem Hiznem odwiedziła powiat nowodworski. Podczas pobytu, odbyły się dwustronne rozmowy między stroną niemiecką, reprezentowaną przez Juliusa Hinza, Starostę Stolza, dr Udo Phafla a stroną polską w składzie; Starosta Zbigniew Ptak, Burmistrz Jacek Michalski i Zastępca Burmistrza Tomasz Szczepański.

Czytaj więcej ›

SEGREGACJA ŚMIECI - NAKLEJKI NA WORKI DOSTĘPNE W URZĘDZIE MIEJSKIM

data Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

W Urzędzie Miejskim na stolikach są dostępne naklejki na worki ze śmieciami, dla tych osób, które posiadają worki bez specjalnych oznaczeń. Pamiętajmy, segregacja jest bardzo istotna dla nas, ale także i dla przyszłych pokoleń !

Czytaj więcej ›

"ZROB COŚ ZIEMI, NA DZIEŃ ZIEMI" W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

data Niedziela, 23 kwietnia 2017

Akcja "Zrób coś ziemi, na Dzień Ziemi" trwa w najlepsze ! Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim zasadzili na terenie palcówki kilka sadzonek drzew. Lekcja przyrody w praktyce, a przy tym dużo zabawy. Koszt akcji pokryła gmina. Dziękujemy za udział i z niecierpliwością będziemy czekać na efekty :) 

Czytaj więcej ›