Dziś jest: wtorek, 21 października 2014r. Godzina: 13:56 Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Konkurs na najlepsze prace naukowe dotyczące regionu Żuław delty Wisły edycja 2012

Konkurs na najlepsze prace naukowe
dotyczące regionu Żuław delty Wisły
edycja 2012

Stowarzyszenie Żuławy – gmin i powiatów żuławskich –  ogłasza konkurs na najlepsze prace naukowe – licencjackie, inżynierskie, magisterskie lub doktorskie, obronione w roku 2011 i 2010, związane tematycznie, bezpośrednio lub pośrednio, z regionem Żuław delty Wisły.
Cele Konkursu to: upowszechnianie wiedzy o Żuławach delty Wisły; wzbudzenie zainteresowania Żuławami delty Wisły; upowszechnienie prac naukowych mogących mieć wpływ na rozwój Żuław delty Wisły.
Pracę do Konkursu może zgłosić jej autor (autorzy).
Fundusz nagród w Konkursie wynosi minimum 4000 złotych (w zależności od ilości zgłoszonych prac konkursowych).
Termin nadsyłania prac i wniosków upływa z dniem 8 stycznia 2013 r. (liczy się data wpłynięcia pracy i wniosku do siedziby Stowarzyszenia Żuławy).
Regulamin Konkursu oraz wzór wniosku zgłoszenia do konkursu znajduje się w załączeniu oraz na stronie internetowej www.stowarzyszeniezulawy.org.pl.
Wszelkie informacje nt. konkursu można uzyskać w Biurze Stowarzyszenia Żuławy w Nowym Dworze Gdańskim, tel. 509396900 bądź po przesłaniu zapytania na adres e-mail: biuro@stowarzyszeniezulawy.org.pl.

regulamin konkursu

wniosek

Stowarzyszenie Żuławy – gmin i powiatów żuławskich – jest samorządowym lobby żuławskim, starającym się wpłynąć na podejmowane przez rząd i inne władze decyzje dotyczące naszego regionu. Stało się także forum współpracy i promocji gmin i powiatów żuławskich.
Członkami stowarzyszenia są: Gmina Braniewo, Miasto Braniewo, Gmina Cedry Wielkie, Gmina Elbląg, Miasto Elbląg, Gmina Gronowo Elbląskie, Miasto Gdańsk, Powiat Gdański, Miasto Krynica Morska, Gmina Malbork, Powiat Malborski, Gmina Nowy Dwór Gdański, Powiat Nowodworski, Gmina Nowy Staw, Gmina Ostaszewo, Gmina Pruszcz Gdański, Gmina Stare Pole, Gmina Stegna, Gmina Suchy Dąb, Gmina Sztutowo, Miasto Tczew, Gmina Tolkmicko, Powiat Sztumski.