VII TURNIEJ KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH Z ŻUŁAW I POWIŚLA

Koła Gospodyń Wiejskich z powiatów: kwidzyńskiego, malborskiego, nowodworskiego i sztumskiego rywalizowały w VII Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich z Żuław i Powiśla w Starym Polu. Powiat nowodworski reprezentowały KGW Jazowa i KGW Marzęcino. Podczas konkursu odbyły się  kulinaria, prezentacja miejscowości, strojów  ekologicznych, kabarety oraz tańce. Pomysły w poszczególnych konkurencjach były coraz ciekawsze  i oryginalne. Nie brakowało nikomu pomysłowości. Całości przyglądli się oraz kibicowali m.in.  Zastępca Burmistrza Tomasz Szczepański oraz Wicestarosta Barbara Ogrodowska.Do etapu wojewódzkiego z naszego powiatu i gminy awansowały KGW Jazowa !!! Gratulujemy występów, awansu i dziękujemy  wszystkim Paniom za reprezentowanie naszej gminy. Jesteście wielkie !