Przeczytaj koniecznie

ZAGROŻENIE UPRAW ROŚLIN - RZEPAK OZIMY

data środa, 24 maja 2017

Na plantacjach rzepaku ozimego stwierdzono pojaw chrząszczy chowacza podobnika. Decyzję o sposobie i terminie zwalczania chowacza podobnika należy podjąć po przeprowadzeniu obserwacji  na plantacjach.

Czytaj więcej: ›

BEZPŁATNE INDYWIDUALNE KONSULTACJE DOT. WSPARCIA Z LEADER

data Poniedziałek, 22 maja 2017

  Zapraszamy na bezpłatne konsultacje ze Specjalistą ds. Projektów z Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania, który będzie do Państwa dyspozycji w godz. 10.00- 12.00, w dniu 31 maja 2017r. (środa), w Biurze Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania w Nowym Dworze Gdańskim. Dyżury obejmują bezpłatne konsultacje w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania wsparcia finansowego w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Specjalista ds. Projektów prowadzący spotkanie: Michał Marczak, tel. 512-600-669

Czytaj więcej: ›

UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM NA SKRZYŻOWANIU MORSKA-WARSZAWSKA

data Poniedziałek, 22 maja 2017

Przystępujemy do przebudowy skrzyżowania ul. Warszawskiej z ul. Morską w Nowym Dworze Gdańskim na skrzyżowanie typu rondo. Rozpoczęcie robót nastąpi od 22 maja 2017 roku , a planowane zakończenie robót przewidziane jest do 17 lipca 2017 roku. Tymczasowa organizacja ruchu przewiduje zamknięcie ruchu na ul. Morskiej w obrębie skrzyżowania, nie dotyczy autobusów. W ciągu ul. Warszawskiej odbywać się będzie ruch wahadłowy, kierowany sygnalizacją świetlną. Za utrudnienia przepraszamy !

Czytaj więcej: ›

KOMUNIKAT O ZAGROŻENIU UPRAW ROŚLIN

data Poniedziałek, 15 maja 2017

Na plantacjach pszenicy ozimej stwierdzono występowanie mączniaka prawdziwego zbóż i traw. Decyzję o sposobie i terminie zwalczania mączniaka prawdziwego zbóż i traw na pszenicy ozimej należy podjąć po przeprowadzeniu obserwacji.

Czytaj więcej: ›