Przeczytaj koniecznie

NASTARSZA CALINECZKA POJAWI SIĘ NA ŻUŁAWACH

data Piątek, 21 kwietnia 2017

"Historia Calineczki", opowieść o dziewczynce nie większej od motyla, jest na scenach całego świata już od 22 lat! 12 maja zawędruje na scenę Żuławskiego Ośrodka Kultury.

Czytaj więcej: ›

BURMISTRZ ZWOŁUJE ZEBRANIA WIEJSKIE

data Czwartek, 13 kwietnia 2017

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego zwołuje zebrania wiejskie na terenie Gminy Nowy Dwór Gdański w roku 2017 wg harmonogramu:

Czytaj więcej: ›

POMAGAMY USUWAĆ AZBEST

data Czwartek, 13 kwietnia 2017

Przed nami kolejna edycja konkursu, w ramach którego można uzyskać dotację celową na usunięcie wyrobów zawierających azbest. W celu zwiększenia puli środków przeznaczonych na wsparcie mieszkańców, Gmina po raz kolejny przystąpiła do konkursu ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, dotyczącego unieszkodliwiania odpadów azbestowo-cementowych.

Czytaj więcej: ›

PIĘKNA WIEŚ POMORSKA 2017 - TRWAJĄ ZGŁOSZENIA

data środa, 05 kwietnia 2017

Rozpoczyna się już 24. edycja Konkursu Piękna Wieś Pomorska 2017. Tegoroczne zmagania odbędą się
w dwóch kategoriach „Wieś” i „Zagroda” w trzech etapach – gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Karty zgłoszeń są przyjmowane do 12 maja 2017 r.

Czytaj więcej: ›

OGŁOSZENIE NABORU PARTNERA DO WSPÓŁPRZYGOTOWANIA I WSPÓŁREALIZACJI PROJEKTU REWITALIZACJI

data Wtorek, 04 kwietnia 2017

ZARZĄDZENIE BURMISTRZA w sprawie : ogłoszenia otwartego naboru partnera do współprzygotowania i współrealizacji Projektu Rewitalizacja w Nowym Dworze Gdańskim poprzez aktywną integrację i wsparcie rodziny (Oś Priorytetowa 6: Integracja Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020; Działanie 6.2: Usługi społeczne; Poddziałanie 6.2.2: Rozwój usług społecznych)

Czytaj więcej: ›