Agroturystyka 

A A A

Opis bazy agroturystycznej wraz z danymi kontaktowymi

Oferta agroturystyczna całoroczna

 

OFERTA AGROTURYSTYCZNA
CAŁOROCZNA

 

1. Gospodarstwo Agroturystyczne „Bajanówka” w Jazowej

 

 

Jazowa 5

82-100 Nowy Dwór Gdański

tel. 510-849-233, 517 484 826 

e-mail: danuta991@wp.pl 

Liczba pokoi-  3,  pokoje od 2 - 4 osób z możliwością dostawki, ze wspólną łazienką i 1 aneksem kuchennym. Gospodarze zapraszają do rodzinnego domu z ogrodem, położonego między Elblągiem, a Nowym Dworem Gdańskim w miejscowości Jazowa nad rzeką Nogat,  połączonej z Kanałem Elbląskim w bliskiej odległości (kilkunastu kilometrów) od Mierzei Wiślanej.  
Piętro budynku przeznaczone jest dla gości. Do dyspozycji jest sala kominkowa, zadaszony grill. Gospodarze zapraszają również do nowo otwartego Centrum Gościnno-Konferencyjnego. Na obszarze 2 ha znajduje się nowo wybudowany pensjonat, wyposażony w 6 pokoi 2-4 os. (możliwość dostawki) z łazienkami, salę konferencyjną oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Specjalnie dla miłośników sportów wodnych stworzyliśmy bazę sportów wodnych. Organizujemy obozy sportowe, szkolenia firmowe, integracyjne, biznesowe, spływy, przyjęcia, a nasi  goście mają do dyspozycji łodzie motorowe, rowery wodne, łódki. Jest to wspaniałe miejsce dla ludzi ceniących spokój na łonie natury, jak również dla ludzi chcących doświadczyć nowych wrażeń sportów wodnych tj. wakeboard, kitesurfing. Zapraszamy wszystkich chcących skorzystać z naszych atrakcji, jak również osoby chcące wynająć pokoje weekendowo
lub tygodniowo.

.

 

2. Gospodarstwo Agroturystyczne „Cztery kominki” w Lubieszewie

 

 

Lubieszewo 29

82-100 Nowy Dwór Gdański

tel. 55 247 48 49, 504 341 811  

e-mail: dekan61@wp.pl

Liczba pokoi- 5. Noclegi i wypoczynek w zabytkowym domu podcieniowym. Do dyspozycji gości są pokoje    z łazienkami, sala biesiadna, ogród z basenem, plac zabaw, miejsce na grilla, parking, rowery, sprzęt rekreacyjny. Gospodarze oferują domową kuchnię.

 

3 . Gospodarstwo Agroturystyczne „Ranczo pod lipą” w Marynowach