Rozgrywki sportowe

WIZYTA W CZESKIM MIEŚCIE PARTNERSKIM

data Czwartek, 20 kwietnia 2017

Dział: Rozgrywki sportowe

Po raz kolejny gimnazjaliści z naszej gminy wzięli udział  ( 6-9 kwietnia ) wraz z delegacją na czele z Burmistrzem Jackiem Michalskim i Przewodniczącym RM Wojciechem Krawczykiem  w Sportowym Spotkaniu Miast Partnerskich w Velce nad Velićkou w Czechach.  Podczas wizyty, nasza młodzież  uczestniczyła w zmaganiach sportowych w unihokeja z czeskimi  rówieśnikami. W rywalizacji dziewcząt mieliśmy dwie drużyny. Jedna reprezentacja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi - opiekun Łukasz Panek, druga połączona drużyna z ZSP Kmiecina i ZSP Marzęcino, którą opiekował się  Grzegorz Kos. Dziewczyny obroniły tytuł i zajęły pierwsze miejsce !

Czytaj więcej ›

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE BOISKA NA MIEJSKICH OBIEKTACH SPORTOWYCH

data środa, 22 marca 2017

Dział: Rozgrywki sportowe

Na Miejskich Obiektach Sportowych odbyły się wiosenne zabiegi pielęgnacyjne/agrotechniczne na boisku głównym. Dokonano m.in. wyrównania płyty boiska oraz zmianę struktury podłoża w celu stworzenia bardziej przyjaznego środowiska dla porostu trawy, a wszystko po to, by naszym piłkarzom grało się lepiej !  
Kolejne zabiegi dokonywane będą na boisku w Kmiecinie.

Czytaj więcej ›

SPORTOWE SPOTKANIE MIAST PARTNERSKICH. SUKCES NOWODWORZAN

data Poniedziałek, 20 marca 2017

Dział: Rozgrywki sportowe

Przez dwa dni (18 i 19 marca br.) przebywała w Nowym Dworze Gdańskim delegacja sportowa z partnerskiego miasta Swietłyj w Rosji. Swietłowczanie byli gośćmi Żuławskiego Towarzystwa Sportowego, które z okazji wizyty zorganizowało Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej chłopców, rocznik 2006.

Czytaj więcej ›

ZAKOŃCZYŁY SIĘ ROZGRYWKI XIII EDYCJI MIEJSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

data Poniedziałek, 13 marca 2017

Dział: Rozgrywki sportowe

Dobiegły końca rozgrywki XIII edycji Miejskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. Organizatorem rozgrywek było Żuławskie Towarzystwo Sportowe. W sezonie 2016/2017 rywalizowało ze sobą siedem drużyn kobiecych. W sobotę 11 marca rozegrana została ostatnia runda ligowych zmagań, w której wystąpiły zespoły z miejsc V-VII. Uzyskano następujące wyniki:

Czytaj więcej ›

SZALONA RUNDA SIATKAREK

data Poniedziałek, 27 lutego 2017

Dział: Rozgrywki sportowe

Przedostatnia runda rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet upłynęła pod znakiem niespodziewanych wyników. Najpierw niekwestionowana lider tabeli zespół Świstaczki sensacyjnie przegrał 0:2 z młodymi siatkarkami UKS Ogólniak I.

Czytaj więcej ›