A A A

Rada Miejska

Radni Rady Miejskiej kadencja 2018-2023

Nr okręgu Granice okręgu Wybrany Radny
I Nowy Dwór Gdański ulice: Kopernika, Obrońców Westerplatte, Plac Wolności, Sikorskiego, Wąska, Wejhera, Czesława Miłosza Tomasz Grzegorz Sieklucki
II Nowy Dwór Gdański ulice: Bursztynowa, Długa, Jantarowa, Jasna, Jaśminowa, Kanałowa, Kwiatowa, Łąkowa, Morska (21- do końca),Nowa, Podmiejska, Portowa, Rzeczna, Sadowa, Słoneczna, Szkolna, Wesoła, Wiejska, Wrzosowa Paweł Zawiliński
III Nowy Dwór Gdański ulice: Osiedle Kardynała S. Wyszyńskiego 3,4,5,6, Brzask, Gdańska, Rynek

Wioletta Gabriela Przyborowska

IV Nowy Dwór Gdański ulice:, Osiedle Kardynała S. Wyszyńskiego 7,8,9,10 Witold Staszewski
V Nowy Dwór Gdański ulice: Asnyka, Bałtycka, Broniewskiego, Cicha, Dworcowa, Iwaszkiewicza, Kościuszki, Krasińskiego, Mickiewicza, Słowackiego, Sołdka, Urocza, Zaułek, Żeromskiego Krystyna Rudzińska
VI

Nowy Dwór Gdański ulice: Boczna, Chabrowa, Dąbrowskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Krótka, Mleczna, Okopowa, Osiedle Na Wspólnej, Osiedle W.Szymborskiej, Polna, Przemysłowa, Pszenna, Robotnicza, Różana, Sienkiewicza, Starocińska, Towarowa, Traugutta, Warszawska parzyste (6-14, 19-54), Zagonowa, Zielona 

Zbigniew Koćko
VII

Nowy Dwór Gdański ulice: 3 Maja, Chrobrego, Drzymały, Konopnickiej, Orzeszkowej, Reja Tuwima

Wojciech Krawczyk
VIII

Nowy Dwór Gdański ulice: Makowa, Morska  2-4a, Ogrodowa, Osiedle Nad Tugą,  Osiedle Zacisze,  Przejazd, , Sportowa, Tczewska, , Warszawska  1-5 i nieparzyste 7-13, Wałowa ,Willowa 

Andrzej Zbigniew Bieliński
IX

Sołectwa: Gozdawa  , Gozdawa Osada , Starocin , Żelichowo

Krystyna Tokarska
X

Sołectwa: Marzęcino , Orliniec , Powalina

Beata Gołębiowska

XI Sołectwa: Kępiny Małe , Kępki , Stobna , Wężowiec Henryk Brzozowski
XII Sołectwa: Jazowa  Rakowiska , Rakowo, Wierciny Dorota Sobocińska
XIII Sołectwa: Kmiecin, Solnica , Różewo Marian Wiesław Laskowski
XIV Sołectwa: Marynowy, Myszewko , Rychnowo Żuławskie Ryszard Jan Łabędzki
XV Sołectwa: Lubieszewo, Orłowo, Stawiec, Tuja

Radosław Władysław Wójcik

 

 

Komisje Rady Miejskiej w Nowym Dworze Gdańskim  - Kadencja 2018-2023 

 

Wojciech Krawczyk Przewodniczący Rady Miejskiej 

Dorota Sobocińska Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej 

Zbigniew Koćko Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej 

 

Komisja Oświaty i Spraw Obywatelskich  

Paweł Zawiliński Przewodniczący Komisji 

Tomasz Sieklucki Wiceprzewodniczący Komisji 

Krystyna Tokarska Członek 

Radosław Wójcik Członek 

Wioletta Przyborowska Członek 

 

Komisja Polityki Gospodarczej, Budżetu i Rolnictwa  

Henryk Brzozowski Przewodniczący Komisji 

Marian Laskowski Wiceprzewodniczący Komisji 

Beata Gołębiowska Członek 

Zbigniew Koćko Członek 

Ryszard Łabędzki Członek 

Dorota Sobocińska Członek 

 

Komisja Rewizyjna  

Andrzej Bieliński Przewodnicząca Komisji 

Rudzińska Krystyna  Wiceprzewodniczący Komisji 

Witold Staszewski Członek

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Radosław Wójcik Przewodnicząca Komisji

Marian Laskowski Wiceprzewodnicząca Komisji

Krystyna Rudzińska członek