ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W miniony piątek 23 czerwca zakonczył się rok szkolny 2016/2017. Uczniowie udali się na zasłużone dwa miesiące wakacji.  Burmistrz Jacek Michalski oraz Zastępca Burmistrza Tomasz Szczepański wręczyli nagrody burmistrza dla najlepszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017.  Oprócz tego podsumowano akcję Rowerowy Maj i wręczono nagrody dla najbardziej aktywnych uczestników. To były wyjątkowe zakończenia roku szkolnego. Po raz pierwszy od wielu lat, nie żegnaliśmy absolwentów klas VI. W wyniku reformy edukacji od 1 września 2017 roku przejdą do kalsy VII. Wzruszające chwile miały miejsce w Szkole Podstawowej w Lubieszewie oraz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Nowym Dworze Gdańskim. Na emeryturę odeszła Dyrektor Elżbieta Elmrych a Dyrektor Lubomir Głowacki od 1 wrześnioa 2017 roku obejmie stanowisko dyrektora w Miejskim Przedszkolu nr 4. Dziekujemy za Waszą dotychczasową pracę i zaangażowanie, jakie włożyliście w kształtowanie młodych pokoleń. Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia kolejnego etapu nauki  i życzymy udanych wakacji 2017 !

LISTA OSÓB ZE STYPENDIUM BURMISTRZA