XII BIEG GBURÓW - 12 PAŹDZIERNIKA

XII  JESIENNY BIEG GBURÓW

Po raz dwunasty na ulicach naszego miasta odbędzie się  JESIENNY BIEG GBURÓW. Biegowa impreza zaplanowana jest na sobotę 12 października 2019 roku.

Bieg Główny odbędzie się  na dystansie 10 kilometrów.

Przedszkolaki, dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież, pobiegną na dystansie od 150 do 1100 metrów.

Organizatorem biegu jest  Żuławskie  Towarzystwo  Sportowe  przy współpracy z  Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Powiatowym  Szkolnym  Związkiem  Sportowym.

Biuro zawodów, przebieralnie oraz przechowalnia rzeczy będzie w budynku Żuławskiego Ośrodka Kultury przy ul. Sikorskiego 21 - czynne od godziny 08.30.

Serdecznie zapraszamy nowodworskich biegaczy do udziału w biegu.

REGULAMIN ZAWODÓW - KLIKNIJ

BĘDĄ UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM

Organizatorzy XII Jubileuszowego Jesiennego Biegu Gburów uprzejmie informują, że w związku z biegiem, który odbędzie się w dn12 października br. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym  na ulicach naszego miasta.

Trasa biegu: start  przy Żuławskim Ośrodku Kultury, biegnie ulicą Sikorskiego, Plac Wolności, Obrońców Westerplatte do ulicy Sikorskiego, dalej ulicą Sienkiewicza do wysokości kładki na rzece Tuga, ulicą Chrobrego, Drzymały do skrzyżowania z ulicą Morską, dalej ulicą Morską, Długą, Podmiejską do mostu zwodzonego na ulicy Sienkiewicza, gdzie usytuowana będzie meta biegu.

Trasa Biegu Młodzieży przebiega ulicami: Sikorskiego, Wąską, Kopernika, Plac wokół ŻPH-u ŻOK-u.

Dla sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia biegu niezbędne jest czasowe zamkniecie w/w ulic  w godzinach od 9:50 do 14:30

Za utrudnienia organizatorzy przepraszają.

Fot. Żuławy Telegraf