WYŚCIG TUGA TOUR - 2 CZERWCA

Przypominamy o niedzielnych wydarzeniach w naszym mieście - Wyścigu Rowerowym o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego - Tuga Tour oraz zabawie dla wszystkich dzieciaków przy Żuławskim Ośrodku Kultury.

‼️Zapisy dla przedszkolaków chcących wziąć udział w wyścigu trwają do dnia zawodów do godz. 9.30.

Harmonogram:

10.00 - start wyścigu przedszkolaków,
Przed 12.00 - runda honorowa z Burmistrzem Jackiem Michalskim,
12.00 - start wyścigu uczniów szkół podstawowych,
12.30 - rozdanie nagród dla przedszkolaków,
15.00-15.30 - rozdanie nagród dla uczniów szkół podstawowych.

DLA WSZYSTKICH DZIECI (NIE TYLKO UCZESTNIKÓW WYŚCIGU) WSPÓLNIE ŻOK-iem BĘDZIEMY MIEĆ PRZYGOTOWANE DMUCHAŃCE, GRY I ZABAWY, MALOWANIE TWARZY ORAZ WIELE INNYCH ATRAKCJI. ZAPRASZAMY OD GODZ. 11.00 NA TERENY ZIELONE PRZY ŻUŁAWSKIM OŚRODKU KULTURY.

Dodatkowe informacje:
➡️ dzieci z roczników 2015-2012, które zostały zapisane do Wyścigu, powinny potwierdzić 2 czerwca 2019 roku w Biurze Zawodów (namiot Gminy Nowy Dwór Gdański) do godz. 9.30 swój udział w wyścigu. Start wyścigu dla dzieci godzina 10.00
➡️dzieci w wieku szkolnym (roczniki 2011-2007), które zapisały się w szkołach, powinny odebrać 2 czerwca 2019 roku w Biurze Zawodów (namiot Gminy Nowy Dwór Gdański) do godz. 11.30 pakiet startowy. Start wyścigu godzina 12.00

Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Jacek Michalski

Sponsorzy:
Firma Stolmach, Salon Optyczny Optylux, Stacja Paliw OFKI, Sklep Champion, Sklep Orion, Sklep Bobas oraz Centralny Wodociąg Żuławski.

Grafika - Kamil Dyl