WYRÓŻNIONO NAUCZYCIELI

Z okazji jutrzejszego Dnia Edukacji Narodowej, Burmistrz Jacek Michalski wręczył nagrody dla nauczycieli, którzy w ostatnich miesiącach wyróżniali się w swojej pracy wychowawczej i dydaktycznej.

Lista nagrodzonych nauczycieli:

• Ewa Witczak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim,
  • Beata Rostkowska-Korczyc - Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim,
  • Maria Szewczyk - Miejskie Przedszkole nr 4 w Nowym Dworze Gdańskim,
  • Bożena Paleń - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kmiecinie (nagroda odebrana przez dyrektora placówki).

Jak co roku, przyznano także nagrodę dla najlepszego dyrektora, za bardzo dobre zarządzanie placówką oświatową.

Burmistrz Jacek Michalski postanowił przyznać tę nagrodę Ewie Kalińskiej – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kmiecinie.

Słowa uznania i podziękowania dla nagrodzonych przesłali: Prezes Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Nowym Dworze Gdańskim Danuta Stępniewska oraz Przewodniczący Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” w Nowym Dworze Gdańskim Tomasz Szczotka.

W uroczystości uczestniczyli również dyrektorzy przedszkoli i szkół podstawowych, w których pracują wyróżnieni nauczyciele.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Wszystkiego dobrego laugh

Fot. K.Falk