A A A

UTRUDNIENIA W RUCHU - UL.BAŁTYCKA

!! UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM - UL.BAŁTYCKA

W związku z pracami związanymi z remontem wodociągu wzdłuż ul.Bałtyckiej w Nowym Dworze Gdańskim, zmianie w tym rejonie ulegnie organizacja ruchu drogowego.

W najbliższych dniach zamknięta dla ruchu zostanie ul. Bałtycka na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Krasińskiego. Ruch pojazdów będzie odbywał się objazdem przez ulice: Mickiewicza, Kościuszki, Żeromskiego oraz Krasińskiego.

Prace prowadzone będą w godzinach od 7:00 do 18:00. Poza godzinami prowadzenia prac, ruch będzie odbywał się bez utrudnień i zamknięcia ul.Bałtyckiej. Zgodnie z założeniami, prace (z czasowymi przerwami) potrwają do końca maja.

!!Zmiana organizacji ruchu nie dotyczy mieszkańców, jednak w związku z prowadzonymi pracami dojazd do poszczególnych posesji położonych na zamkniętym odcinku ul. Bałtyckiej (w godzinach prowadzenia prac) może być utrudniony.

Centralny Wodociąg Żuławski zapewnia, że utrudnienia związane z prowadzonym remontem postara się ograniczyć do minimum. Nie przewiduje również dłuższych przerw w dostawie wody – chwilowe przerwy mogą wystąpić jedynie w momencie włączania przyłączy do nowego wodociągu.

Za wszelkie utrudnienia związane z prowadzonymi pracami przepraszamy naszych odbiorców - Centralny Wodociąg Żuławski.