TURNIEJ UEFA U-15 W NDG

Za nami ostatni mecz na Miejskich Obiektach Sportowych w Nowym Dworze Gdańskim w ramach Turnieju UEFA U-15.

To był niezwykły pojedynek, ponieważ na boisku zagrali biało-czerwoni. Nasza reprezentacja w ostatnim meczu zmierzyła się z Islandią, której zespół gościliśmy na MOS w minioną środę.

Od samego początku spotkania dominowaliśmy nad rywalami, co poskutkowało wynikiem 4:0  Orły podczas turnieju zaliczyli zwycięstwo, remis i porażkę.

Atmosfera podczas meczu była wspaniała. Nie zabrakło dopingu. Na stadion przybyło sporo kibiców z okolicy, a także z dalszych regionów, w tym z Islandii.

Końcowa klasyfikacja Turnieju UEFA Development U-15
1️⃣ MIEJSCE - FEDERACJA ROSYJSKA
2️⃣ MIEJSCE STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
3️⃣ MIEJSCE - POLSKA
4️⃣ MIEJSCE - ISLANDIA

Organizatorzy wydarzenia: UEFA, Pomorski Związek Piłki Nożnej, Gmina Nowy Dwór Gdański.

Dziękujemy, że mogliśmy gościć w Nowym Dworze Gdańskim kadrę Polski, Rosji i Islandii. Cieszymy się, że nasza gmina jest doceniana i zauważana.

Dziękujemy PZPN, pracownikom MOS, wolontariuszom z Zespołu Szkół oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia.

Rozgrywkom przyglądali się włodarze gminy i powiatu - Burmistrz Jacek Michalski, Zastępca Burmistrza Rafał Kubacki, Starosta Jacek Gross.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Fot. Kamil Dyl, Krystian Falk