SYTUACJA W WOJEWÓDZTWIE - 22 MARCA

KORONAWIRUS - SYTUACJA W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM - 22 MARCA.

Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że dzisiaj tj. 22 marca (stan na godz. 21.00) potwierdzono obecność wirusa Sars-CoV-2 u kolejnych 3 osób (wszystkie z Gdańska).

Łącznie na terenie województwa pomorskiego od początku epidemii wykryto 17 przypadków.

NIE MA WYKRYTEGO PRZYPADKU NA TERENIE POWIATU NOWODWORSKIEGO.

Jeśli masz objawy gorączki, kaszlu, duszności, problemy z oddychaniem i odczuwasz osłabienie organizmu, skontaktuj się telefonicznie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Nowym Dworze Gdańskim tel.: 55 247 57 01 lub 513 025 100

‼️W przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112 lub udaj się do Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych w Gdańsku.

W naszym kraju (stan na godz. 21.00, 22 marca) u 634 osób stwierdzono zarażenie koronawirusem, z czego 7 osób zmarło.

Pamiętajmy o zasadach higieny, unikajmy miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi. Jeśli możecie, to ograniczcie wychodzenie z domów do minimum. Zachowajmy spokój.

#ZOSTAŃWDOMU