SPOTKANIE Z SOŁTYSAMI

Burmistrz Jacek Michalski spotkał się z Sołtysami z okazji ich dzisiejszego święta. Była to dobra okazja do złożenia podziękowań za zaangażowanie i wkład, jaki wkładają w codzienną pracę na rzecz terenów wiejskich.

Warto zaznaczyć, iż dobieg końca kadencja Sołtysów oraz Rad Sołeckich. Podczas najbliższych zebrań wiejskich, mieszkańcy będą w demokratycznych wyborach wybierać swoich przedstawicieli na te zaszczytne stanowiska.
Harmonogram zebrań dostępny na http://www.miastonowydwor.pl/aktualnosci/zebrania-wiejskie

Mijająca kadencja obfitowała w kolejne inwestycje, wydarzenia sportowe oraz kulturalne. Dzięki zaangażowaniu, determinacji oraz wzajemnej współpracy, udało się zmienić wizerunek Sołectw i poprawić komfort życia jego mieszkańców.

Przed nami jeszcze wiele do zrobienia. Razem damy radę.

W spotkaniu wziął udział także Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Krawczyk, Zastępca Burmistrza Rafał Kubacki, Sekretarz Gminy Iwona Kąsek oraz Skarbnik Gminy Anna Pałubicka.

Fot. Krystian Falk