ROWEROWY MAJ WYSTARTOWAŁ

ROWEROWY MAJ W NASZEJ GMINIE!

7 maja wystartowała  w naszej gminie kampania Rowerowy Maj!Do końca maja przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych będą przyjeżdżać na zajęcia przy pomocy roweru, hulajnogi, rolek, wrotek lub deskorolek. W akcji weźmie udział 7 placówek edukacyjnych (Miejskie Przedszkole nr 4 w Nowym Dworze Gdańskim, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Marzęcinie, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kmiecinie, Przedszkole Niepubliczne nr 1, Szkoła Podstawowa w Lubieszewie, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim). Na końcu będą czekały... nagrody! Na pewno nie zabraknie emocji! Dziękujemy koordynatorom szkolnym za dobrą współpracę przy organizacji. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!