PRZESŁANIE BURMISTRZA DO MIESZKAŃCÓW

Burmistrz Jacek Michalski z przesłaniem do mieszkańców w związku z trwającą w Polsce pandemią koronawirusa i akcją - "Żuławy szyją maski".

Burmistrz Jacek Michalski: Jestem pod wrażeniem, jak mieszkańcy naszej gminy podchodzą do tego ogromnego wyzwania cywilizacyjnego. Dziękuje lekarzom, pielęgniarkom, pracownikom medycznym za to, że są do naszej dyspozycji. Dziękuję służbom, które ciężko pracują, abyśmy mogli czuć się bezpieczniejsi [...]

W Nowym Dworze Gdańskim rozpoczęła się akcja - "Żuławy szyją maski". Osoby z Żuławskiego Ośrodka Kultury, Klubu Nowodworskiego, Żuławskiego Parku Historycznego i innych instytucji wraz z wieloma ludźmi dobrej woli postanowiło szyć maski. Przyłączamy się do niej. Przekazujemy agrowłókninę. Jeśli chcą Państwo pomóc, to zachęcam do wsparcia akcji.

Pamiętajcie, aby dezynfekować się, aby ograniczyć wychodzenie z domów do minimum. Dzięki temu szybciej przejdziemy przez ten trudny okres i będziemy mogli normalnie funkcjonować.

Wierzę w Waszą mądrość i rozwagę. Życzę wszystkim zdrowia.