PODSUMOWALIŚMY ROWEROWY MAJ

Podsumowaliśmy tegoroczną edycję kampanii Rowerowy Maj, w której wzięło udział ok. 1000 przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z 7 placówek. Uczestnicy, którzy mieli 100% frekwencji, otrzymali nagrody rzeczowe od gminy. Ponadto każdy uczestnik otrzymał dyplom i upominek. W kategorii przedszkola - wygrało ZSP Marzęcino, a w kategorii szkół podstawowych - ZSP Kmiecin. Burmistrz Jacek Michalski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskim, Wojciechem Krawczykiem  podsumowali kampanię Rowerowy Maj w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Marzęcinie oraz Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim. Zastępca Burmistrza, Tomasz Szczepański podsumował akcję w Przedszkolu Niepublicznym nr 1  oraz Szkole Podstawowej  w Lubieszewie. Sekretarz Gminy, Iwona Kąsek odwiedziła ZSP Kmiecin i Szkołę Podstawową nr 2.  Jeszcze raz wszystkim gratulujemy wzięcia udziału w akcji. Pamiętajmy, ruch to zdrowie!

Fot. Krystian Falk, Kamil Dyl, Wiola Ochocka/Gmina NDG