OTWARCIE ŻŁOBKA

Żłobek w Przedszkolu Calineczka w Nowym Dworze Gdańskim został oficjalnie otwarty laugh

Dzięki dofinansowaniom z programów "Maluch +" oraz "Mamo, Tato! Wracaj do pracy", udało się wyremontować, wyposażyć i zapewnić dodatkowe miejsca w nowej placówce przy ul.Kościuszki 25.

W ramach programu "Mamo, Tato! Wracaj do pracy", w żłobku czeka 60 miejsc na dzieci. Rodzice, przystępujący do programu mają zapewnione niższe opłaty.

Zgłoszenia do powyższego projektu unijnego można kierować na adres e-mail.: calineczka@jezykowo-muzyczne.pl lub telefonicznie 535 555 090/ 535 559 265.

W uroczystości uczestniczyli: Burmistrz Jacek Michalski, Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Józef Sarnowski, dyrekcja placówki oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego.

Gmina wspiera placówkę. Jeszcze raz gratulujemy.

Fot. Krystian Falk