OTWARCIE BOISKA W JAZOWEJ

W minioną niedzielę w Jazowej odbyło się otwarcie mini boiska do piłki nożnej.  W ramach mini turnieju wystąpiły cztery zespoły: Reprezentacja Gminy, dwa zespoły z Sołectwa Jazowa, firma Budimex oraz Błękitni Kmiecin, którzy wygrali rywalizację. SPortowych emocji nie było końca.Gratulujemy. Na przybyłych mieszkańców czekał darmowy grill oraz zabawa przy DJ. Pierwszy symboliczny strzał wykonał Burmistrz Jacek Michalski, który także aktywnie wsparł zespół gminy podczas turnieju. Chcemy skierować słowa podziękowania do Państwa Radnych Doroty i Andrzeja Sobocińskich, Sołtys Joanny Koprowskiej, firmy Budimex, mieszkańców Sołectwa Jazowa oraz wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia. Jesteście wspaniali. Pamiętajcie, gmina jest dla Was!

Budowa mini boiska w Jazowej była kolejną inwestycją skierową ku rozwojowi  sportu w naszej gminie. Przypominamy także, iż otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 10 tys. zł na budowę wiaty dla zawodników przy budowanym boisku do piłki nożnej w Jazowej. Dotacja została udzielona przez Sejmik Województwa Pomorskiego w ramach małego projektu lokalnego "Aktywne Sołectwo Pomorskie".  Stawiamy na sport!

FILM Z OTWARCIA BOISKA - KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ
Fot. Krystian Falk