MOST ZWODZONY ZAMKNIĘTY

MOST ZWODZONY W CENTRUM MIASTA ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY

Z drobnym opóźnieniem (za co przepraszamy) udało nam się oddać do użytku tymczasową kładkę, a tym samym zamknąć most zwodzony w centrum miasta.

Do końca czerwca br., wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Most będzie niedostępny dla pojazdów samochodowych i pieszych.
Dla zapewnienia dogodnego poruszania się pieszych między dwoma częściami miasta, na wysokości fontanny przy Starostwie Powiatowym, została oddana do użytku tymczasowa kładka.

W celu wjazdu do centrum przez kierowców od strony ul.Morskiej, trzeba będzie pokonać trasę objazdem: ul.Morska-Warszawska- Sienkiewicza-Sikorskiego i odwrotnie, jeśli będą chcieli się Państwo dostać na ul.Morską od strony ul.Sikorskiego.

W ramach wykonywanych prac, most zostanie ponownie reaktywowany (będzie się otwierał), zostanie wykonana nowa nawierzchnia, malowanie oraz wszelkie inne niezbędne prace, które przywrócą jego funkcjonalność, komfort jazdy, poruszania się i estetykę. Wykonawcą prac jest firma Mosty Kujawy.

Fot.  Krystian Falk