A A A

LOKALE WYBORCZE W NASZEJ GMINIE

WYBORY PREZYDENCKIE 2020 - LOKALE WYBORCZE W NASZEJ GMINIE

W niedzielę 28 czerwca odbędą się wybory, podczas których będziemy wybierać Prezydenta RP na najbliższych 5 lat.

Lista obwodów głosowania i lokali wyborczych znajduje się na stronie http://bip.miastonowydwor.pl/?cid=350&bip_id=12275

!!Od tegorocznych wyborów następuje zmiana lokalu wyborczego obwodu nr 5, który obejmuje ulice w Nowym Dworze Gdańskim: Boczna, Chabrowa, Dąbrowskiego, Kochanowskiego, Kolejowa Mleczna, Okopowa, Osiedle Na Wspólnej, Polna, Przemysłowa, Pszenna, Robotnicza, Różana, Sienkiewicza, Starocińska, Towarowa, Traugutta, Warszawska parzyste (6-14, 19-54) , Zagonowa, Zielona, Gombrowicza, Osiedle Wisławy Szymborskiej.

Dotychczas wyborcy z tego okręgu głosowali w budynku Hali Pilawa na Miejskich Obiektach Sportowych.

28 CZERWCA BĘDĄ MOGLI ZAGŁOSOWAĆ W BUDYNKU URZĘDU STANU CYWILNEGO - UL.WARSZAWSKA 28A.

Pamiętajcie, kto głosuje, ten decyduje!