A A A

JUBILEUSZE W NASZEJ GMINIE

W naszej gminie w szczególny sposób honorujemy mieszkańców, którzy ukończyli 90 rok życia (i wyżej) oraz wszystkie pary małżeńskie, które przeżyły wspólnie 50 lat swojego życia. 

Pan Stanisław Wróbel obchodził jubileusz 92.urodzin! Z tej okazji Burmistrz Jacek Michalski złożył Jubilatowi życzenia zdrowia,pomyślności oraz samych radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych. My również przyłączamy się do życzeń. Panie Stanisławie, 200 lat !!! 

Państwo Zofia i Henryk Górscy świętowali Złote Gody. Przeżyte razem 50 lat małżeństwa, to wyjątkowa okazja, nie zabrakło więc wielu życzeń i wzruszeń. Burmistrz Jacek Michalski wraz z Kierownik USC Anną Rachwał, złożyli Jubilatom najserdeczniejsze życzenia. Państwo Górscy otrzymali z rąk Burmistrza medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez Prezydenta RP. Wszystkiego dobrego! 

Fot.Krystian Falk