IV EDYCJA MASZ TALENT

W miniony piątek 31 maja br. po raz IV w Żuławskim Ośrodku Kultury odbył się konkurs Masz Talent zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim na czele z koordynator Beatą Okrój.  Tak jak w poprzednich edycjach, zgromadzeni uczniowie mogli obejrzeć na dużym ekranie talenty swoich rówieśników. Nie zabrakło talentów muzycznych, recytatorskich, a także magicznych.

W finale znaleźli się: Lena Urban (recytacja), Eliza i Julia (śpiew), Michalina Wójcik (gimnastyka/taniec), Wiktoria Matolicz (śpiew), Dominika Żwirek (fortepian), Julia Oracz (hoverboard), Maksymilian Malinowski (recytacja), Magdalena Przybyła (śpiew), Lena Zawilińska (balet), Roksana Wojtkowska (śpiew), Hania Sperska (film), Filip Kruszyński (magia), Aniela Kołtek (śpiew).

IV edycja Masz Talent wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce -   Roksana Wojtkowska.
II miejsce - Magdalena Przybyła

III miejsce - Michalina Wójcik.

Wyróżnienie - Lena Zawilińska.

Burmistrz Jacek Michalski, który objął patronatem konkurs przyznał nagrodę specjalną dla Hanny  Sperskiej
Nagrodę Dyrektora Waldemara Sobczaka otrzymał Maksymilian Malinowski.

Nagroda Publiczności przypadła Hani Sperskiej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych występów. Dziękujemy nauczycielom: Beacie Okrój, Grażynie Dylewskiej, Piotrowi Opitzowi, Marii Kasperek, Marcie Kozakiewicz oraz uczniom: Kornelia Lendas, Igor Godlewski, Daria Szulc, Olaf Charko, Maks Galas, Paulina Stasiukiewicz, Julia Dylewska, Agata Kowalaska, Sebastian Urbanek, Maks Kwestorowski, Kamil Bullmann, Adrian Cholewiński, Kacper Górecki, Michał Bania, Dominik Janiak, Hania Sperska, Zosia Kołodziejska, Łukasz Czerwik, Sebastian Oszczepaliński, Jan Łukasiuk, Mikołaj Gajewski, Adrian Tański, Adrian Buchowiecki, Weronika Bielińska, Agata Żmudzka, Szymon Korczyc, Kamil Nowak, Klaudia Stachyra, Agnieszka Plata, Szymon Korczyc, Aleksandra Przybyła i Dominika Mierzwa.

NAGRANIA Z WYSTĘPÓW ARTYSTYCZNYCH NA FACEBOOKU GMINA NOWY DWÓR GDAŃSKI.

Fot. Krystian Falk/Gmina NDG