ISLANDIA-ROSJA NA MOS

Za nami pierwszy mecz na Miejskich Obiektach Sportowych w Nowym Dworze Gdańskim w ramach Turnieju UEFA U-15.

Na płycie głównej nowodworskiego boiska, zmierzyły się reprezentacje Islandii i Federacji Rosyjskiej  Od samego początku byliśmy świadkami dynamicznego spotkania. Do przerwy "Sborna" prowadziła z Islandczykami 1:0 Po zmianie stron wynik się powiększył i ostatecznie zakończył się na 3:0

Dla reprezentacji Islandii jest to koniec marzeń o zwycięstwie w turnieju. Wcześniej przegrali z USA. Rosjanie zaliczyli drugie zwycięstwo, pokonując wcześniej Polskę 2:1

Atmosfera podczas meczu była wspaniała. Frekwencja dopisała. Na trybunach MOS-u zebrali się zarówno młodsi jak i starsi kibice. Nie można było narzekać także na pogodę. Po raz pierwszy zostały przetestowane nowe szatnie, które na co dzień będą służyły LKS Żuławy.

Zapraszamy na piątkowy mecz na MOS między Polską a Islandią  Początek o godz. 12.00

Organizatorzy wydarzenia: UEFA, Pomorski Związek Piłki Nożnej, Gmina Nowy Dwór Gdański.

Rozgrywkom przyglądali się włodarze naszej gminy - Burmistrz Jacek Michalski i Zastępca Burmistrza Rafał Kubacki.

Do zobaczenia!
Fot. Kamil Dyl, Krystian Falk