DZIEŃ SENIORA - ŻYCZENIA

Dzisiaj obchodzimy Ogólnopolski Dzień Seniora, inny niż zawsze... Burmistrz Jacek Michalski wystosował list do naszych kochanych Seniorów:

" Z okazji wyjątkowego święta, jakim jest Ogólnopolski Dzień Seniora, pragnę życzyć Państwu nieustającej energii, żeby planować oraz realizować swoje pasje i marzenia. Niech w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, nie zabraknie Wam zdrowia i rozwagi, aby móc się cieszyć każdym dniem.

Jednocześnie składam słowa uznania i podziękowania za to, że jesteście wsparciem dla samorządu. Swoją życiową mądrością, uczycie nas odpowiedzialności za sprawy gminy i szacunku dla drugiego człowieka.

Życzę samych radosnych chwil oraz dalszego aktywnego działania na rzecz naszej Małej Ojczyzny- Żuław." -

- Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski

Fot. Zdj. archiwalne/ Gmina NDG