DZIEŃ BIAŁEJ LASKI

Z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski, Burmistrz Jacek Michalski złożył na ręce Prezesa Jerzego Lubaczewskiego, życzenia i słowa uznania dla członków koła powiatowego Polskiego Związku Niewidomych i Niedowidzących.

"Składam Państwu życzenia zdrowia i siły do pokonywania wszelkich problemów. Czerpcie jak najwięcej z życia, spełniajcie marzenia, przełamujcie kolejne bariery i stereotypy.

Jednocześnie dziękuję za Waszą aktywność i wkład w działalność społeczną

w gminie Nowy Dwór Gdański. Wasze działania sprawiają, że osoby niedowidzące mogą bez przeszkód uczestniczyć w lokalnych wydarzeniach.

Niech świat staje się dla Was coraz bardziej przyjazny i dostępny, a medycyna przynosi nowe metody rozwiązywania problemów.

Życzę samych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym

oraz dalszej aktywności na rzecz naszej Małej Ojczyzny – Żuław" - Burmistrz Jacek Michalski.

Słowa podziękowania skierowała również Wicestarosta Barbara Ogrodowska oraz pozostali zaproszeni goście.

Życzymy wszystkiego dobrego laugh

Fot. K.Falk