Aktualności więcej ›

Rozsmakuj się w Metropolii

data środa, 16 kwietnia 2014

W miniony weekend w Gdańsku na Długim Targu, Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski uczestniczył w VI edycji akcji pt: Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny.

Czytaj więcej ›

ARTmajówka

data środa, 16 kwietnia 2014

1 maja ŻOK zaprasza na piknik artystyczno-edukacyjny ARTmajówka. Podczas pikniku mieszkańcy będą mogli zobaczyć jak wygląda trening Aikido i spróbować w nim swoich sił, wziąć udział w plenerze malarskim i zmierzyć się z różnymi instrumentami na muzycznych warsztatach.

Czytaj więcej ›

NAGRODA BURMISTRZA NOWEGO DWORU GDAŃSKIEGO

data Wtorek, 15 kwietnia 2014

Zapraszamy do składania wniosków o przyznanie Nagrody Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego. Kandydatury można składać w nowodworskim Urzędzie Miejskim do 30 kwietnia 2014 roku.

Czytaj więcej ›

NAGRODA STAROSTY NOWODWORSKIEGO 2014

data Wtorek, 15 kwietnia 2014

Nagrodę Starosty mogą otrzymać osoby fizyczne, osoby prawne, instytucje, działające na terenie Powiatu Nowodworskiego i poza nim.

Czytaj więcej ›

Spotkanie w sprawie rozbudowy sieci ciepłowniczej na ul. Obr. Westerplatte.

data Poniedziałek, 14 kwietnia 2014

W dniu 09 kwietnia 2014 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się kolejne spotkanie z mieszkańcami budynków położonych w przy ul. Obrońców Westerplatte w Nowym Dworze Gdańskim w sprawie przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Czytaj więcej ›

Ostatnie zebrania wiejskiej tej wiosny

data Poniedziałek, 14 kwietnia 2014

W dniu 10 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół w Kmiecinie o godzinie 17.00 odbyło się inicjatywy Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego kolejne zebranie sołeckie z udziałem mieszkańców wsi Różewo i Rakowe Pole.

Czytaj więcej ›

Konkursy na dyrektorów placówek oświatowych zostały rozstrzygnięte

data Poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Dnia 10.04.2014 odbyły się posiedzenia komisji konkursowych w celu wyłonienia kandydatów na dyrektorów placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Dworze Gdański, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kmiecinie oraz Szkoły Podstawowej w Lubieszewie.

Czytaj więcej ›

III spotkanie ds strategii

data Piątek, 11 kwietnia 2014

Kontynuowane są prace nad opracowywaniem dokumentu Strategii Rozwoju Gminy Nowy Dwór Gdański na lata 2014-2020. Dnia 11 kwietnia br. w Żuławskim Parku Historycznym odbyło się trzecie już spotkanie zespołu ds. strategii, na którym dyskutowane były zapisy diagnozy stanu obecnego Gminy oraz wypracowywane treści misji oraz wizji naszej Gminy na najbliższe lata.

Czytaj więcej ›

WYMIANA NAWIERZCHNI NA PLACACH ZABAW

data Piątek, 11 kwietnia 2014

Dobiegają końca prace związane z wymianą nawierzchni na placach zabaw w Nowym Dworze Gdańskim. Wymieniono już nawierzchnię piaskową na placu zabaw w parku przy ul. Warszawskiej a obecnie trwają prace na placu zabaw przy ul. Sikorskiego.

Czytaj więcej ›

konkurs

data Czwartek, 10 kwietnia 2014

Zarząd Województwa Pomorskiego podjął uchwałę w sprawie organizacji Konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2014”. Tegoroczny Konkurs organizowany jest w kategoriach „Wieś” oraz „Zagroda”, a jego główną ideą jest ochrona i poprawa wartości krajobrazu przyrodniczego oraz kulturowego pomorskich wsi.

Czytaj więcej ›