Aktualności więcej ›

Informacja

data Wtorek, 04 listopada 2014

Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o. o. Zakład Eksploatacji Wodociągów w Nowym Dworze Gdańskim zawiadamia, że z dniem 03.11.2014 r. rozpoczyna się planowe, jesienne płukanie sieci wodociągowej Centralnego Wodociągu Żuławskiego. Zakończenie przewidywane jest na dzień 30.11.2014 r.

Czytaj więcej ›

Straszne disco, Wieczór Świec w Centrali, Jesienne Wariacje

data Piątek, 31 października 2014

Żuławski Ośrodek Kultury zaprasza 31 pażdziernika od godziny 17.00 na wieczór pełen wydażen dla każdej grupy wiekowej. W programie:

Czytaj więcej ›

Ruszyła druga edycja „Turnieju Miast Zumi”!

data Piątek, 31 października 2014

Zabawa ma formę rankingu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych. By każde miasto miało równe szanse wygrania nagrody, zostanie zastosowana proporcja ilości głosów do ilości liczby mieszkańców i to ona zadecyduje o pozycji w rankingu.

Czytaj więcej ›

Kolejne oszczędności w gminnej kasie.

data Czwartek, 30 października 2014

27 samorządów Metropolii Gdańskiej oraz Muzeum Zamkowe w Malborku wspólnie zamówiło energię elektryczną na 2015 r. Dzięki grupowym zakupom zapłacą 17 mln zł mniej, niż gdyby kupowały prąd oddzielnie. Zostaną nim zasilone szkoły, przedszkola, budynki użyteczności publicznej, czy oświetlenie uliczne.

Czytaj więcej ›

GOM przeprowadza ankietę: czym jeździmy do pracy i szkoły?

data środa, 29 października 2014

Autobusem, samochodem, a może jednak rowerem lub pieszo? Takich pytań mogą się spodziewać ci, których odwiedzą ankieterzy PBS. Zbierają oni dane potrzebne do przygotowania Strategii Transportu i Mobilności Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego.

Czytaj więcej ›

Wieści nowodworskie -październik 2014

data środa, 29 października 2014

Prezentujemy Państwu ostatnie w tym roku wydanie „Wieści Nowodworskich” Mamy nadzieję, że także to wydanie biuletynu będzie ciekawym źródłem informacji o zrealizowanych i prowadzonych i planowanych inwestycjach, relacji z imprez kulturalnych, podziale środków na wnioski budżetu obywatelskiego na 2015 rok.

Czytaj więcej ›

Informacja

data Wtorek, 28 października 2014

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego informuje, że w związku zarządzonymi na dzień 16 listopada 2014 roku wyborami do organów jednostek samorządu terytorialnego, w Filii Urzędu Miejskiego przy ulicy Warszawskiej 28A udostępniony został spis wyborców.

Czytaj więcej ›

TELEOPIEKA DOMOWA dla osób samotnie przebywających w domu - spotkanie Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego z Prezesem Polskiego Centrum Opieki

data środa, 22 października 2014

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski spotkał się z Prezesem Centrum Opieki Krzysztofem Bruskim, by omówić szczegóły usługi z zakresie praktycznego zastosowania technologii informatyczno-telekomunikacyjnych do zapewnienia bezpieczeństwa i wsparcia życia seniorów czy osób niesamodzielnych przebywających trwale lub czasowo samotnie we własnych domach.

Czytaj więcej ›

Spotkanie seniorów z Gminy Nowy Dwór Gdański

data środa, 22 października 2014

Z Seniorami Spotkał się Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski i złożył serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha i wielu życia, wypełnionego radością i satysfakcją z przeżytych lat, szacunkiem i życzliwością spotkanych na co dzień ludzi, aby samotność omijała Was szerokim łukiem, a zdobyte doświadczenie i życiowa mądrość służyły innym.

Czytaj więcej ›

Międzynarodowy Dzień Białej Laski w Nowym Dworze Gdańskim

data środa, 22 października 2014

15 października obchodzony był Międzynarodowy Dzień Białej Laski, wyjątkowy dzień osób z dysfunkcją z wzroku. Zarząd Koła Powiatowego Polskiego Związku Niewidomych w Nowym Dworze Gdańskim zorganizował spotkanie z okazji tego święta.

Czytaj więcej ›