Do końca marca w sali dwukolumnowej oglądać można wystawę Cittaslow w plakacie. Idea miast dobrego życia przedstawiona została na kilkunastu plakatach z wykorzystaniem niecodziennych pomysłów. Przypomnijmy, iż Nowy Dwór Gdański to od września 2014 roku jedno z 18 miasteczek Cittaslow w Polsce i blisko 200 miast z 30 krajów na świecie. Szczegóły na temat wystawy oraz godzin otwarcia pod numerami telefonu: 502284240 oraz 55 247 57 33. więcej

Zapraszamy na przedświąteczne warsztaty wielkanocne. Będzie jak zawsze: kreatywnie, wesoło, ciepło i przyjemnie :). W planach mamy nowoczesne pisanki, zajączki w kratkę, kwiatki i inne "esy floresy"... Stroiki i kolorowe koguciki. więcej

Drodzy Mieszkańcy. Wraz z nadejściem wiosny, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom proponujemy zmianę godzin funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim, mającą dać możliwość załatwienia spraw w godzinach późniejszych niż dotychczas. więcej

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski zaprasza do udziału w akcji
"Rozsmakuj się w Nowym Dworze Gdańskim - weekend za pół ceny” w dniach 18-19 kwietnia.
Już po raz drugi zapraszamy do udziału chętnych przedstawicieli restauracji, hotelarzy, instytucje kulturalne, sportowe, zakłady fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, kwiaciarnie oraz pozostałych handlarzy i usługodawców, którzy w weekend 18-19 kwietnia obniżą ceny wybranych usług lub produktów o 50 %. Zapraszamy mieszkańców Nowego Dworu Gdańskiego oraz okolic do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty.

  "Rozsmakuj się w Nowym Dworze Gdańskim - weekend za pół ceny” jest częścią akcji Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego „Rozsmakuj się w Metropolii – Weekend za pół ceny”.

W wydarzeniach podczas trzech wiosennych weekendów uczestniczą miasta: Gniew, miasto i gmina Pruszcz Gdański, Pszczółki, Rumia, Sopot, Gdańsk, Gniewino, Krynica Morska, Tczew, Malbork, Gmina Nowy Dwór Gdańsk, Puck, Łeba.

Wypisane zgłoszenia i podpisany regulamin (pliki do pobrania w załącznikach) prosimy przesłać do 3.04.2015 na adres k.cholewa@miastonowydwor.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim (ul. Wejhera 3).

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 55 625-77-72.
Regulamin_do_pobrania Deklaracja_uczestnictwa_do_pobrania więcej

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego zaprasza do składania wniosków o przyznanie dotacji celowej na realizację zadania "Bezpieczne usuwanie eternitowych pokryć dachowych w Gminie Nowy Dwór Gdański - edycja rok 2015" więcej

Aktualności więcej ›

ODBYŁA SIĘ KOLEJNA SESJA RADY POWIATU

data Czwartek, 26 marca 2015

Wczoraj w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się sesja Rady Powiatu.

Czytaj więcej ›

ZEBRANIA WIEJSKIE W SOŁECTWIE STOBNA ORAZ MARYNOWY

data środa, 25 marca 2015

Dziś dwa kolejne sołectwa wybrały sołtysów. W Stobnej został nim Andrzej Jurgiel, a w Marynowach Ryszard Łabędzki. Serdecznie gratulujemy dziękując jednocześnie Pani Bożenie Szaciło za trud włożony w rozwój sołectwa Stobna.

Czytaj więcej ›

KONKURS NA PROWADZENIE ŚWIETLIC PROFILAKTYCZNYCH

data środa, 25 marca 2015

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego ogłasza konkurs na prowadzenie świetlic profilaktycznych na terenie Gminy Nowy Dwór Gdański w 2015 roku. Ogłoszenie poniżej.

Czytaj więcej ›

OGŁOSZONY KONURS NA WOLNE STANOWISKO W MGOPS

data środa, 25 marca 2015

Kierownik Miejsko -Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Gdańskim ogłasza konkurs na wolne stanowisko główny księgowy. Poniżej treść ogłoszenia, zachęcamy do zapoznania się z nim.

Czytaj więcej ›

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA ŻUŁAWY

data środa, 25 marca 2015

Sala dwukolumnowa Żuławskiego Parku Historycznego wypełniła się dziś gośćmi biorącymi udział w Walnym Zgromadzeniu Członków Stowarzyszenia Żuławy.

Czytaj więcej ›

SPOTKANIE WIEJSKIE W ORŁOWIE ORAZ LUBIESZEWIE

data środa, 25 marca 2015

Wczoraj sołtysów wybierały sołectwa Orłowo i Lubieszewo. Sołtysami zostali Jan Jakubowski i Danuta Hojarska. Serdecznie gratulujemy dziękując jednocześnie dotychczasowemu sołtysowi Mariuszowi Rutkowskiemu za trud włożony w rozwój sołectwa Lubieszewo.

Czytaj więcej ›

INWESTYCJE NA OBIEKTACH SPORTOWYCH - SUKCES W KONKURSIE MODERNIZACJA ROKU 2014

data środa, 25 marca 2015

Miło nam poinformować, iż inwestycje wykonane w minionym roku na gminnych obiektach sportowych w Nowym Dworze Gdańskim w kwocie 1,4 mln złotych (800 tys. pochodziło ze środków unijnych) zakwalifikowały się do udziału w Finale Konkursu "Modernizacja Roku 2014".

Czytaj więcej ›

WYNIKI OTWARTYCH KONKURSÓW OFERT NA WSPARCIE ZADAŃ PUBLICZNYCH W 2015 ROKU

data środa, 25 marca 2015

W dniu 23 marca 2015 roku odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w roku 2015.

Czytaj więcej ›

POLARNIK MAREK KAMIŃSKI W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM - PIELGRZYMKA 3 BIEGUN

data Wtorek, 24 marca 2015

W piątkowe popołudnie Marek Kamiński odwiedził Nowy Dwór Gdański. Wizytę polarnika zawdzięczamy zorganizowanej przez niego pielgrzymce duchowej 3 biegun, której trasa wiedzie zgodnie ze szlakiem Św. Jakuba czyli z Kaliningradu do Santiago de Compostela.

Czytaj więcej ›

SPOTKANIE ZARZĄDU GDAŃSKIEGO OBSZARU METROPOLITALNEGO

data Poniedziałek, 23 marca 2015

W minionym tygodniu w Urzędzie Miejskim w Gdańsku odbyło się zebranie Komisji Rewizyjnej GOM, podczas którego wybrano jej nowego przewodniczącego oraz posiedzenie Zarządu GOM.

Czytaj więcej ›