Aktualności więcej ›

O G Ł O S Z E N I E

data Czwartek, 27 listopada 2014

Informuję, że na dzień 1 grudnia 2014 roku zwołana została I Sesja Rady Miejskiej w Nowym Dworze Gdańskim. Obrady odbędą się o godzinie 14.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. Wejhera 3.

Czytaj więcej ›

Wręczono zaświadczenia o wyborze

data Czwartek, 27 listopada 2014

W związku z wyborami samorządowymi które odbyły się 16 listopada 2014 roku Miejska Komisja Wyborcza w dniu 26 listopada 2014 roku w Urzędzie Miejskim, wręczyła zaświadczenia wszystkim, którzy zdobyli ponownie bądź po raz pierwszy, mandat radnego do Rady Miejskiej w Nowym Dworze Gdańskim oraz Panu Jackowi Michalskiemu, który w pierwszej turze wyborów zapewnił sobie drugą kadencję na stanowisku Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego.

Czytaj więcej ›

usuwanie wyrobów zawierających azbest

data Wtorek, 25 listopada 2014

Mieszkańcy naszej Gminy, po raz kolejny mogli skorzystać z dofinansowań na demontaż, transport i utylizację wyrobów zawierających azbest.  Do udziału w zadaniu pn. Bezpieczne usuwanie eternitowych pokryć dachowych w gminie Nowy Dwór Gdański – edycja 2014” przystąpiło 7 właścicieli nieruchomości z terenu gminy.

Czytaj więcej ›

Dzień Pracownika Socjalnego

data Piątek, 21 listopada 2014

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam wszystkim Pracownikom Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Gdańskim życzenia zadowolenia i satysfakcji z pracy, której celem jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Praca ta wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale również wyrozumiałości w obliczu ludzkich słabości oraz głębokiego przekonania, że nie można pozostawić osób potrzebujących pomocy samym sobie.

Czytaj więcej ›

Środa z Funduszami dla… organizacji pozarządowych

data Czwartek, 20 listopada 2014

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego (Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, Departament Programów Regionalnych) we współpracy z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej, serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne pt. „Środa z Funduszami dla… organizacji pozarządowych” organizowane w Gdańsku, 3 grudnia 2014 r., godz. 9.00 w sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego (ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk).

Czytaj więcej ›

Ogłoszenie

data Piątek, 14 listopada 2014

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego ogłosza otwarty konkurs ofert na rezlizację zadania publicznego w 2015 roku w zakresie działanie na rzecz osób niepełnosprawnych

Czytaj więcej ›

Spotkanie z krwiodawcami

data Piątek, 14 listopada 2014

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego w dniu dziejszym tj. 14.11.2014 r. spotkał się z krwiodawcami dziękując im za humanitarny czyn jakim jest oddawanie krwi. Wyróżniającym się krwiodawcom wręczył upominki i podziękowania.

Czytaj więcej ›

Przypominamy o zmianach lokali wyborczych

data Piątek, 14 listopada 2014

Przypominamy, iż w 2012 roku Rada Miejska podjęła uchwałę w sprawie podziału Gminy Nowy Dwór Gdański na stałe obwody głosowania oraz ustaliła ich numery, granice i wskazała siedziby obwodowych komisji wyborczych.

Czytaj więcej ›

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

data Piątek, 14 listopada 2014

Mszą św. w intencji ojczyzny w Parafii Przemienienia Pańskiego rozpoczęły się w Nowym Dworze Gdańskim uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Przemarsz pod pomnik w hołdzie poległym i pomordowanym za wolną i niepodległą ojczyznę odbył się z biało czerwonymi chorągiewkami.

Czytaj więcej ›

KOLEJNA INWESTYCJA GMINNA POWSTANIE DZIĘKI ŚRODKOM UNIJNYM

data Czwartek, 13 listopada 2014

12 listopada br. otrzymaliśmy informację, iż kolejny ze złożonych wniosków projektowych otrzyma dofinansowanie. Środki w wysokości ponad 60 tysięcy złotych pochodzić będą z Programu Operacyjnego RYBY i przeznaczone zostaną na zagospodarowanie wnętrza budynku użyteczności publicznej w Kępkach.

Czytaj więcej ›