Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami dla…" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Więcej informacji oraz miejsca spotkań na stronie: http://pomorskiewunii.pomorskie.eu/-/spotkania-informacyjne-sroda-z-funduszami-dla-osob-chcacych-otworzyc-dzialalnosc-gospodarcza więcej

Do końca marca w sali dwukolumnowej oglądać można wystawę Cittaslow w plakacie. Idea miast dobrego życia przedstawiona została na kilkunastu plakatach z wykorzystaniem niecodziennych pomysłów. Przypomnijmy, iż Nowy Dwór Gdański to od września 2014 roku jedno z 18 miasteczek Cittaslow w Polsce i blisko 200 miast z 30 krajów na świecie. Szczegóły na temat wystawy oraz godzin otwarcia pod numerami telefonu: 502284240 oraz 55 247 57 33. więcej

Drodzy Mieszkańcy. Wraz z nadejściem wiosny, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom proponujemy zmianę godzin funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim, mającą dać możliwość załatwienia spraw w godzinach późniejszych niż dotychczas. więcej

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski zaprasza do udziału w akcji
"Rozsmakuj się w Nowym Dworze Gdańskim - weekend za pół ceny” w dniach 18-19 kwietnia.
Już po raz drugi zapraszamy do udziału chętnych przedstawicieli restauracji, hotelarzy, instytucje kulturalne, sportowe, zakłady fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, kwiaciarnie oraz pozostałych handlarzy i usługodawców, którzy w weekend 18-19 kwietnia obniżą ceny wybranych usług lub produktów o 50 %. Zapraszamy mieszkańców Nowego Dworu Gdańskiego oraz okolic do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty.

  "Rozsmakuj się w Nowym Dworze Gdańskim - weekend za pół ceny” jest częścią akcji Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego „Rozsmakuj się w Metropolii – Weekend za pół ceny”.

W wydarzeniach podczas trzech wiosennych weekendów uczestniczą miasta: Gniew, miasto i gmina Pruszcz Gdański, Pszczółki, Rumia, Sopot, Gdańsk, Gniewino, Krynica Morska, Tczew, Malbork, Gmina Nowy Dwór Gdańsk, Puck, Łeba.

Wypisane zgłoszenia i podpisany regulamin (pliki do pobrania w załącznikach) prosimy przesłać do 3.04.2015 na adres k.cholewa@miastonowydwor.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim (ul. Wejhera 3).

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 55 625-77-72.
Regulamin_do_pobrania Deklaracja_uczestnictwa_do_pobrania więcej

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego zaprasza do składania wniosków o przyznanie dotacji celowej na realizację zadania "Bezpieczne usuwanie eternitowych pokryć dachowych w Gminie Nowy Dwór Gdański - edycja rok 2015" więcej

Aktualności więcej ›

WEEKEND ZA PÓŁ CENY - KONFERENCJA PRASOWA

data Poniedziałek, 30 marca 2015

Zakończyła się konferencja prasowa dotycząca akcji promocyjnej Rozsmakuj się w Metropolii - weekend za pół ceny. W wydarzeniu prasowym udział wziął także Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski, jako że nasze miasto już po raz drugi przyłączyło się do akcji organizowanej przez Gdański Obszar Metropolitalny.

Czytaj więcej ›

POMORSKA SIEĆ DYREKTORÓW

data Poniedziałek, 30 marca 2015

W Sztutowie odbyło się dziś spotkanie Sieci współpracy i samokształcenia dyrektorów powiatu nowodworskiego.

Czytaj więcej ›

NAJMŁODSI DOWIEDZIELI SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

data Poniedziałek, 30 marca 2015

W dniach 26-27 marca Gmina Nowy Dwór Gdański, korzystając z dofinansowania Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, zorganizowała prelekcje na temat odnawialnych źródeł energii (OZE).

Czytaj więcej ›

DŻEM – JUBILEUSZOWY KONCERT W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM

data Niedziela, 29 marca 2015

Żuławski Ośrodek Kultury wypełnił się wczoraj po brzegi fanami zespołu Dżem. Wspaniała muzyka, niesamowite efekty świetlne i przybyli na koncert goście stworzyli niezapomnianą atmosferę wydarzenia.  

Czytaj więcej ›

WARSZTATY OZDÓB WIELKANOCNYCH

data Niedziela, 29 marca 2015

W Nowym Dworze Gdańskim czuć już świąteczną atmosferę, a to za sprawą wczorajszych warsztatów ozdób wielkanocnych, które odbyły się w Żuławskim Parku Historycznym.

Czytaj więcej ›

KONFERENCJA REGRANTING I INNE SPOSOBY AKTYWIZOWANIA OBYWATELI W REALIZACJI ZADAŃ SAMORZĄDÓW TERYTORIALNYCH

data Piątek, 27 marca 2015

Celem przeprowadzonej dziś konferencji była popularyzacja regrantingu i innych form współpracy samorządów terytorialnych i organizacji pozarządowych, które zwiększają aktywność mieszkańców w realizacji zadań publicznych.

Czytaj więcej ›

BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSIE OGÓLNOPOLSKIE UPIĘKSZANIE Z GARNIEREM

data Piątek, 27 marca 2015

Gmina Nowy Dwór Gdański zakwalifikowała się do II etapu konkursu Ogólnopolskie Upiększanie z Garnierem. Głosowanie trwa od 26 marca do 22 kwietnia.

Czytaj więcej ›

ZAKOŃCZYŁY SIĘ ZEBRANIA WIEJSKIE - WYKAZ SOŁTYSÓW OBECNEJ KADENCJI

data Piątek, 27 marca 2015

Na trwających od początku marca zebraniach wiejskich wybrano Sołtysów oraz Członków Rad Sołeckich w kadencji 2015-2019.

Czytaj więcej ›

ROZMOWY Z PRZEDSTAWICIELAMI AGROTURYSTYKI Z TERENU GMINY

data Piątek, 27 marca 2015

Zorganizowane dziś spotkanie z przedstawicielami agroturystyki na terenie Gminy Nowy Dwór Gdański było pierwszym z cyklu spotkań, jakie planowane są w najbliższym czasie.

Czytaj więcej ›

SPOTKANIE Z DYREKTORAMI ORAZ KSIĘGOWYMI PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

data Piątek, 27 marca 2015

W trakcie dzisiejszego spotkania z dyrektorami i głównymi księgowymi placówek oświatowych Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski oraz Skarbnik Gminy Anna Pałubicka rozmawiali o dokumentowaniu wydatków na uczniów niepełnosprawnych oraz regulacji wynagrodzeń pracowników administracji.

Czytaj więcej ›