Aktualności więcej ›

Informacja

data Wtorek, 04 listopada 2014

Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o. o. Zakład Eksploatacji Wodociągów w Nowym Dworze Gdańskim zawiadamia, że z dniem 03.11.2014 r. rozpoczyna się planowe, jesienne płukanie sieci wodociągowej Centralnego Wodociągu Żuławskiego. Zakończenie przewidywane jest na dzień 30.11.2014 r.

Czytaj więcej ›

Straszne disco, Wieczór Świec w Centrali, Jesienne Wariacje

data Piątek, 31 października 2014

Żuławski Ośrodek Kultury zaprasza 31 pażdziernika od godziny 17.00 na wieczór pełen wydarzeń dla każdej grupy wiekowej. W programie:

Czytaj więcej ›

Ruszyła druga edycja „Turnieju Miast Zumi”!

data Piątek, 31 października 2014

Zabawa ma formę rankingu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych. By każde miasto miało równe szanse wygrania nagrody, zostanie zastosowana proporcja ilości głosów do ilości liczby mieszkańców i to ona zadecyduje o pozycji w rankingu.

Czytaj więcej ›

Kolejna dewastacja zieleńców w mieście w tym roku!

data Piątek, 31 października 2014

Po uzupełnieniu nasadzeń chryzantemami przy zieleńcu na ul. Sikorskiego pozostało wspomnienie. Komuś nowe nasady najwidoczniej bardzo przeszkadzały. Dzisiejszej nocy piękne chryzantemy złociste zostały zdewastowane

Czytaj więcej ›

Konsultacje z mieszkańcami ulic Dworcowa i Dąbrowskiego.

data Piątek, 31 października 2014

W dniu 28.10.204 r. z inicjatywy Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego odbyły się konsultacje społeczne celem zapoznania mieszkańców z realizowaną dokumentacją projektowo-kosztorysowa dla kapitalnego remontu ulic Dworcowej i Dąbrowskiego w Nowym Dworze Gdańskim.

Czytaj więcej ›

Kolejna droga w gminie wyremontowana.

data Piątek, 31 października 2014

W dniu 30 października 2014 roku zakończono inwestycję pod nazwą „Modernizacja drogi gminnej, dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Gozdawa”. Zakres robót obejmował – roboty ziemne z wykonaniem koryta pod warstwy konstrukcyjne, profilowanie i zagęszczeniem podłoża, układanie płyt żelbetowych, wykonanie poboczy z kruszywa naturalnego o długości 550mb.

Czytaj więcej ›

Kolejne oszczędności w gminnej kasie.

data Czwartek, 30 października 2014

27 samorządów Metropolii Gdańskiej oraz Muzeum Zamkowe w Malborku wspólnie zamówiło energię elektryczną na 2015 r. Dzięki grupowym zakupom zapłacą 17 mln zł mniej, niż gdyby kupowały prąd oddzielnie. Zostaną nim zasilone szkoły, przedszkola, budynki użyteczności publicznej, czy oświetlenie uliczne.

Czytaj więcej ›

GOM przeprowadza ankietę: czym jeździmy do pracy i szkoły?

data środa, 29 października 2014

Autobusem, samochodem, a może jednak rowerem lub pieszo? Takich pytań mogą się spodziewać ci, których odwiedzą ankieterzy PBS. Zbierają oni dane potrzebne do przygotowania Strategii Transportu i Mobilności Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego.

Czytaj więcej ›

Wieści nowodworskie -październik 2014

data środa, 29 października 2014

Prezentujemy Państwu ostatnie w tym roku wydanie „Wieści Nowodworskich” Mamy nadzieję, że także to wydanie biuletynu będzie ciekawym źródłem informacji o zrealizowanych i prowadzonych i planowanych inwestycjach, relacji z imprez kulturalnych, podziale środków na wnioski budżetu obywatelskiego na 2015 rok.

Czytaj więcej ›

Informacja

data Wtorek, 28 października 2014

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego informuje, że w związku zarządzonymi na dzień 16 listopada 2014 roku wyborami do organów jednostek samorządu terytorialnego, w Filii Urzędu Miejskiego przy ulicy Warszawskiej 28A udostępniony został spis wyborców.

Czytaj więcej ›